Durning our 15 years experience in programming, We were able to create at least fiew things that we are proud of.

01

2Play aplikacja łącząca uczniów i nauczycieli gry na instrumentach w twojej okolicy.

Sprawdź
02

Wygodny w użyciu system do inteligentnego wyszukiwania kontaktów piarowych.

Sprawdź
03

Przyjazny system B2B do zarządzania przedsiębiorstwem. Wystarczy przeglądarka abyś mógł prowadzić firmę w nowoczesny sposób i miał pełną kontrolę wszystkich procesów biznesowych – zamówień, dokumentacji czy zamawiania transportu. Modułowy charakter pozwala na wybór najbardziej interesujących funkcji pozwalających działać firmie w nowatorski sposób.

Sprawdź
04

System  zarządza gospodarką magazynową, wspomaga obsługę zleceń produkcyjnych, ewidencjonuje dokumenty magazynowe i finansowe zarówno własne jak i obce, raportuje należności i zobowiązania, kataloguje receptury, analizuje opłacalność sprzedaży (FIFO, serie produktów), analizuje i rozlicza koszty produkcji, zbiera informacje dotyczącą stanu wykonania zlecenia.

Sprawdź
05

System raportujący w portalu internetowych opartym o silnik Drupal informacje finansowe z systemu ERP Comarch Optima. System oprócz funkcji CMS tworzy każdemu klientowi konto na stronie internetowej, na której ma wgląd w należności i wpłaty.

Sprawdź
06

Oprogramowanie do obsługi sprzedaży detalicznej Progos przeznaczone jest dla sieci sklepów detalicznych, składa się z modułów centralnego zbierającego informację z punktów sprzedaży oraz współpracującego z systemem ERP, BackOffice –modułu zarządzania sklepem oraz POS modułu do bezpośredniej obsługi klienta na stanowisku sprzedaży.

Sprawdź
07

System wspomagający pracę ogólnopolskiej firmy brokerskiej, zarządza informacją o sprzedawanych ubezpieczeniach, rozlicza prowizje pracowników z hierarchiczną strukturą podległości. System w oparciu o prowadzone monitoruje umowy, stany należności towarzystw ubezpieczeniowych.

Sprawdź
08

System wspomagający produkcję i rozliczający pracę akordową wdrożony w dużych zakładach odzieżowych. W oparciu o technologie i spływające karty pracy wyliczane są składniki płacowe i kontrolowane są koszty produkcji i wydajność pracowników.

Sprawdź